Czech door

Czech Door a.s. je výrobcem dveří a zárubní s tradicí více než dvacet let. Z obsáhlé nabídky si jistě vybere každý. Najdete zde dveře vchodové, interiérové, posuvné, bezfalcové, protipožární či dveře dle euronorem, společně s širokou škálou dveřních

czech-door.jpg
 

Firma vznikla v roce 1991. Naším hlavním programem je výroba masivních dveří a zárubní.

Nabízíme přes 50 základních typů dveří ve všech jehličnatých a listnatých dřevinách. Barevnost a povrchová úprava dle přání zákazníka. Vyrábíme ekologicky čisté produkty. Povrchovou úpravu našich výrobků provádíme laky na vodních bázích. Do našich dveří používáme značkové kování od německých, rakouských a italských výrobců.

Už přes dvacet let máme 100% export do řady zemí jako například Německo, Rakousko, Švýcarsko, Dánsko, Holandsko a Rusko. V roce 2012 jsme se rozhodli zaměřit i na tuzemský trh. Proto nyní aktivně budujeme síť obchodních zástupců v regionech České republiky.

Produkci vyrábíme v několika normách – česká, německá, rakouská, švýcarská či ruská norma.

Zabýváme se i zakázkovou výrobou, díky tomu Vám můžeme nabídnout dveře přesně podle Vašich představ. Zajišťujeme veškeré odborné poradenství a montáž našich výrobků. Záruka na naše výrobky je 24 měsíců.

V současné době má náš výrobní podnik sídlo v průmyslové zóně u Starých Prachatic v jižních Čechách. Náš výrobní areál se rozprostírá na ploše přes 60 000 m2.

Využíváme moderní technologie od značkových německých, rakouských a italských výrobců strojů.

Každý den máme na skladě přes 3000 ks dveří. Nabízíme naše skladové zboží, které máme ve velkém množství.

 

Fotogalerie z výrobní haly